eMerite


Informace:

Pokud si vyberete odkaz kategorie, budete mít texty roztříděné do ? kategorií. Jestliže zvolíte vše, budou se všechny texty postupně zobrazovat po padesáti. Při této volbě máte na výběr z několika řazení. Podle názvu, kdy se texty řadí podle jména, podle čísla textu (což je vlastně i podle datumu přidaní od nejstarších po nejnovější), nebo podle hodnocení, kde se při stejném počtu hvězdiček texty dále řadí podle jména. Nové texty jsou červené. Celkem je zde už 148 textů.

Texty:

Napsali jste nějaký super text, nebo vám nějaký přišel e-mailem? Tak neváhejte a podělte se o něj s návštěvníky databáze. Stačí jej poslat na adresu text@databazetextu.unas.cz, nebo můžete využít formulář v servisu. Nezapomeňte připsat jestli chcete zveřejnit svůj e-mail a jméno, popřípadě přezdívku.

Ohledně copyrightu:

Většina textů není můj výtvor a dostali se ke mě pomocí e-mailu, takže je téměř nemožné zjistit jejich pravého autora. Pokud jste tedy autorem některého z nich, dejte mi vědět a já k textu dopíši vaše jméno a pokud by jste nesouhlasily se zobrazením textu v této databázi, tak ho odstraním. Veškeré připomínky týkající se autorských práv zasílejte na e-mail copyright@databazetextu.unas.cz